Nabídka focení

Nabízím své občasné fotografické služby nejen svým blízkým, ale všem kdo mají zájem o mou práci. Protože je fotografie mým koníčkem, zábavou a ne zaměstnáním dávám do práce vždy plné nasazení. Především se zajímám o krajinnou fotografií a tanec o čemž se dozvíte více v odkazu fotografie.

Ceník služeb

 

Fotografické služby:

  • Focení interiérů
  • Produktová fotografie
  • Svatby
  • Reportáž
  • Sport
  • Studiové focení

 

Focení interiérů

Fotografie interiéru apartmánuPro focení interiérů používám mimo jiné širokoúhlé objektivy. Díky velkému rozsahu se do záběru vejde vše, co potřebujete nafotit. Snímky se následně upraví  ve Photoshopu, protože díky širokému ohnisku dochází k deformacím obrazu. Fotografie projde detailní retuší, tak aby nebyly vidět nežádoucí prvky (štítky, loga a jiné drobnosti). Pro kvalitnější nasvícení je někdy zapotřebí externích světel, které mám také k dispozici. Kladu důraz na přesnost architektury, úhly pohledu a čistotu interiéru. Kromě klasických interiérových fotografií vytvářím 360⁰ panoramata, která se pak využívají na virtuální prohlídky.

 

Produktová fotografie

Produktová fotografie sklaKaždý produkt si vyžaduje individuální přístup. Mám velmi dobré zkušenosti s focením skla, které patří mezi nejtěžší produkty k focení.  Předpoklady k dobré produktové fotografii je správné nasvícení, čistota prostředí a studiová technika. Vlastním několik studiových stálých světel i blesků, fotografický stůl a další…

 

Svatby

Jana Svojtková ve svatební denSvatby na zakázku již nefotím!
Focení svateb je pro mne pokaždé něco nového a zajímavého. Pečlivě se připravuji na každou svatbu. Vybírám lokace na aranžované fotografie, předem se seznamuji s prostředím, vždy sebou vezu mobilní osvětlovací techniku a využívám hojně pevná skla pro jejich kvalitní kresbu a vysokou světelnost, kterou využiji při obřadech a večerních párty, kde světla není nikdy dostatek. Pokud si novomanželé přejí, zajistím fotoknihy, tisk fotografií a výrobu velkoformátových fotografií. Většinou na svatbu chodíme ve dvou, aby nebyl opomenut žádný důležitý okamžik slavnostního dne.

 

Focení reportáží

Fotodokumentace společenských událostí. Zpracované fotografie předávám na vypáleném dvd a dále je nechávám v osobním archivu, kdyby došlo ke ztrátě dat. Fotografie procházejí běžnými korekcemi na počítači.

 

Studiové focení

Fotografie Niky Lukešové ve studiuJak už jsem výše několikrát zmínil, vlastním kompletní studiovou techniku. Fotím rodinky, děti, tanec, portrét a pro reklamní účely…více v rubrice Studiové focení