17. taneční show Taktu Liberec

Tanečnice v zrcadle

Máme za sebou 17. ročník taneční show Taktu Liberec. Letos byla show pro všechny účinkující náročnější kvůli vysoké teplotě ve skleněné rakvi, které se jinak říká DK Liberec. Program akce byl nadupaný tancem, který zpestřilo úchvatné vystoupení akrobatické skupiny CHEBEJET. Celým večerem nebo spíše podvečerem provázel vynikající moderátor Marek Greger.

 

 

Nabídka pro zájemce fotografií

Pokud se Vám bude některá z fotografií líbit není problém zdarma zaslat v plném rozlišení. Nebo můžu přes Kateřinu Štěpánkovou zaslat vytištěné fotografie.
Fotky lze vytisknout ve formátech: 10×15 cm nebo A4 na kvalitní fotopapír Canon se zárkou zachování barev po desítky let.

  • 1ks 10×15 barevná fotografie – 12 Kč
  • 1ks A4 barevné fotografie – 35 Kč

Pár informací k focení

Pro Takt Liberec fotím již několik let a snad nám to ještě hodně dlouho vydrží. Letos jsem se podílel na přípravách plakátu a jako každý rok jsem stříhal krátká videa.

Po menším přetahování s tanečními lektory se nám povedl najít kompromis v osvětlení a tak ani fotografové nepřišli zkrátka. I tak jsem byl nucený použít pevné sklo kvůli nedostatku světla. Nafotil jsem 1250 fotografií, z toho zůstalo 538 a užší výběr zde vidíte. Úprava fotek trvala téměř dva dny. V kritických podmínkách jsem byl nucen použít až ISO 2500. Každá fotografie potřeboval odšumět, vyrovnat barvy, obnovit přepaly (pokud to ještě šlo) a oříznout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Doplňte hodnotu *