Focení dvojsvatby

Svatební kytice

2 dny po mé svatbě jsem opět nastoupil jako svatební fotograf. Byla to svatba narychlo a ještě k tomu dvojitá. Během obřadu jsme si užili spoustu legrace s touto svízelí, ale byla perfektní uvolněná atmosféra a tak si myslím, že všichni budou na tento den dlouho vzpomínat.

Obřad se konal u rozhledny Bramberk v Lučanech nad Nisou, z vrcholku rozhledny něžně plynul zvuk klarinetu a všichni měli naladěnou dobrou náladu, také díky pěknému počasí.

Jako fotograf jsem musel být dvojnásobně ve střehu, protože se vše fotilo 2x. Ve spěchu při oddávání vznikl zmatek u závěrečného slova a novomanželé si utržili vteřinový novomanželský polibek. Stihl jsem alespoň jeden.

Pokračovalo se na slavnostní oběd a oslavu na jizerskou chalupu Tesanka. Na řadě bylo standardní focení rozbitého talíře, krájení dortu a pak jen vydržet na západ sluníčka a tím využít nízké teplé světlo. Bohužel horko nás donutilo udělat zinscenované fotografie již v poledním světle. Byla snaha vyrovnat kolmé světlo externími blesky, ale i tak se to podepsalo na atmosféře na fotografiích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Doplňte hodnotu *